LÜE'den Şener Özbayraklı transferi yorumu !

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında bitti bitecek denen Şener Özbayraklı-Tolgay Arslan transferine ilişkin Levent Ümit Erol'dan flaş bir yorum geldi.

LÜE'den Şener Özbayraklı transferi yorumu !

Bugün medyada yer alan haberler doğrultusunda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında Şener Özbayraklı-Tolgay Arslan transferinde sona gelindiği haberleri gündeme bomba gibi düştü.

Fenerbahçe’nin Tolgay Aslan takası konusunda Beşiktaş ile yaptığı anlaşmayı Şener’e tebliğ edeceği de çıkan haberler arasında yer aldı.

Ancak son anda Şener'in Beşiktaş ile anlaşamaması üzerine transferde pürüz çıktığı da çıkan haberler arasında yerini aldı.

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında Şener Özbayraklı-Tolgay Arslan + bir miktar para konusunda Şener'in siyah-beyazlı takım ile anlaşamaması üzerine Levent Ümit Erol sosyal medya hesabından yorumda bulundu.

LÜE: ''Şener Özbayraklı ikna edilmeli ...Edilirse Beşiktaş...Lâkin oyuncunun sözleşmesi sezon sonu bitiyor...Böyle bir avantaj şuan Şener adına var. Fenerbahçe Şener'i ikna etmeli bu takas için...bekleyelim görelim...hayırlısı olsun.'' ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER