LÜE'den Tamer Tuna Paylaşımı !

Göztepe'nin Tamer Tuna ile yolları ayırması ve bu kararın açıklandığı gün Bayram Bektaş ile anlaştığını açıklaması büyük yankı uyandırdı.Tuna'nın Göztepe yönetimi hiçe sayarak transfer görüşmesi yapması bardağı taşırdı.

LÜE'den Tamer Tuna Paylaşımı !
Göztepe'de teknik direktör Tamer Tuna'nın ayrılıkla birlikte "Gidişim etik olmadı" ifadesini kullanarak Başkan Mehmet Sepil ile görüşemeyişine sitem etmesinin ardından sular durulmuyor.

Levent Ümit Erol sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulundu.

Tuna'nın Göztepe yönetiminin bilgisi olmaksızın farklı kulüplerle görüşme halinde olduğu ve kulüpten gönderilmesinin nedeninin de bu olduğunu Levent Ümit Erol yaptığı paylaşımda açıkladı.

Levent Ümit Erol, "Sezon oynanırken, hedef varken gidip Bursaspor ile görüşürsen, bunu duyan Başkan da gelip sana sorunca 'Başkan bunlar arz talep konuları' dersen, o başkan da seni paketler konuşmadan muhatap almadan, muhatap olmadan! Anlayana!" ifadelerini kullandı.

Levent Ümit Erol'un yaptığı bu paylaşım Göztepe taraftarları tarafından beğenilip paylaşılırken, bu konuda Tamer Tuna'nın yanıt verip vermeyeceği ise merak konusu.
Sporun Dibi Özel | Levent Ümit Erol
Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 21:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER