LÜE'den Teknik Direktör Açıklaması !

Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkanlık koltuğuna oturması ile beraber teknik direktörlük görevine kimin getirileceği yada Aykut Kocaman ile devam edilip edilmeyeceği büyük bir merak konusu.

LÜE'den Teknik Direktör Açıklaması !
Fenerbahçe'de başkanlık görevine Ali Koç'un gelmesi ile beraber Aykut Kocaman ile devam edilip edilmeyeceği yada yeni teknik direktörün kim olacağı büyük bir merak konusu.

Sarı-Lacivertli ekipte teknik direktörün kim olacağı merak edilirken gündeme de yerli ve yabancı bir çok isim gündeme geldi.Ali Koç'un yerli bir teknik adam ile devam etmeyeceğini söylemiş olsa da yerli teknik direktörler de gündeme gelmeye başladı.

Sarı-Lacivertli takımda teknik direktörlük görevi için yazılan isimler şu şekilde; Arsenal'den ayrılan Arsene Wenger,Barcelona gibi devleri çalıştıran Luis Enriquegibi dev takımları çalıştırmış teknik adamların dışında Aykut Kocaman ile devam edileceği iddiaları da ortaya atılmıştı.Bir diğer iddia ise 2013-2014 sezonunda Fenerbahçe'nin teknik direktörlüğünü yapan Ersun Yanal'dı..

Levent Ümit Erol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda ismi geçen teknik direktörlerin asla gündeme de dahi olmadığını bir çok defa belirtti.
Sporun Dibi Özel | Levent Ümit Erol
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 04:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER