banner197

LÜE medya saldırılarının nedenini açıkladı !

Fenerbahçe izlediği transfer politikası ile hem gerekli transferlerin bir çoğunu bitirdi hemde yüksek maliyetlerle takımdaki Josef de Souza,Giuliano ve Fernandao gibi isimleri elden çıkardı.Satışı yapılan oyunculardan da kasasına önemli bir miktar koymayı başardı.

LÜE medya saldırılarının nedenini açıkladı !

Fenerbahçe'de sportif direktör Damien Comolli transferlerin gecikmesi sonucu tepki görmüştü ancak sarı-lacivertli takımın sportif direktörü Comolli kısa zamanda düşük maliyetli ve gerekli transferler gerçekleştirerek hem takımı gençleştirdi hemde Fenerbahçe'de satışı yapılan oyunculardan önemli bir miktar kasasına koymayı başardı.

Levent Ümit Erol, Fenerbahçe'de sportif direktör Damien Comolli'nin izlediği transfer politikasını ve Comolli hakkındaki eleştirileri değerlendirdi.

LÜE yaptığı paylaşımda ;

-Comolli kendisine menajerler tarafından atılan her maile dönen birisi saygısından dolayı...O menajerler kendisinden oyuncu alınmadığı zaman medya üzerinden algıya ve karalamaya başlıyor.

-Damien Comolli'nin transferlerde kendi ekibiyle çalışması doğal ve doğru... yorumlarında bulundu.

Ayrıca Erol,doğal ve doğru olan bir sistemin işin içine sokulmayanlar tarafından çeşitli söylentiler,karalamalar ve suçlanması da maalesef ki yaşanan bir durum olduğunu hayatın her yerinde her iş ile ilgili bu tip hadiselerin yaşandığını belirtti.

Levent Ümit Erol, açıklamalarına hepiniz kendi hayatınız da maruz kalmışsınızdır diyerek nokta koydu.Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2018, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER