LÜE 'Wilshere Fenerbahçe Olmayacak' !

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe'de başkan Ali Koç'un özel jeti ile Jack Wilshere'i İstanbul'a getirdiği oyuncunun tesisleri gezdiği ve Acarkentte kendisine ev baktığı gündeme gelmişti.

Sarı-Lacivertli ekipte teknik direktör Phillip Cocu ile birlikte başkan Ali Koç'un Jack Wilshere'i de İstanbul'a getirdiği oyuncunun tesisleri gezdiği ve kendisi için ev baktığı iddia edilmişti.

Wilshere'in Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacağına kesin olarak bakıldığı yine iddialar arasında yerini almıştı.Hatta Arsenal'in Wilshere'i serbest bırakması bu iddiaları daha da güçlendirdiği yine çıkan haberler arasında yerini aldı.

Levent Ümit Erol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Fenerbahçe yönetiminin teklif yaptığını ancak Sarı-Lacivertli yönetimin istenilen rakama sıcak bakmadığını vurguladı.İstenilen rakamın yıllık 5 milyon Euro olduğunu ayrıca 5 milyon Euro'da imza parası istenildiğini belirtti.

Ayrıca Erol ,Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Jack Wilshere'in Alman kulüpleri dahil bazı Avrupa kulüpleriyle de görüşeceğini, Wilshere'in kesinlikle Sarı-Lacivertli formayı giymeyeceğini Fenerbahçe yönetiminin bu transferi açılmamak üzere kapattığını da ekledi.
Sporun Dibi Özel | Levent Ümit Erol
Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2018, 22:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER