Ve Nihayet ...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yetkisiz menajerlere soruşturma açtı.

Ve Nihayet ...
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yetkisiz menajerlere soruşturma açtı.

Kulüplerimizi soyan,futbolcularımızı kandıran,kulüpleri dolandıran yetkisiz menajerlerin foyası ortaya çıkacak kayıt dışı kazandıkları tüm paraları devletimiz ortaya çıkaracak.

Sporun Dibi ve Levent Ümit Erol aylar öncesinden devlet, kulüplerin ve menajerlerin yakasında olduğunu,kulüplerden menajerlere ödenen tün ücretlerin evraklarını istediği bir yazı göndereceğini duyurmuştu.

Devletin bu konuyu çözmek istediğini ve yetkisiz menajer ve kulüplerin çok sıkıntılı günler geçireceğini belirtmişti.

Levent Ümit Erol daha öncesinde sosyal medya hesabı Twitterdan yaptığı paylaşımlar da yetkisiz menajerliğin suç olduğunu ya muhabirlik yada menajerlik yapmaları gerektiğini belirtmiş.Yetkisiz menajerlere kollarını değil herşeylerini kaptırmış başkanların kulüpleri tarafından iyi bir şekilde anılmayacaklarını ve TFF'nin soruşturma açtığı takdirde dışarıda başkanların az kalacağını belirtmişti.

Levent Ümit Erol yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda TFF'nin soruşturmayı başlattığını,devlet ve kulüplerin mağduriyetlerinin son bulacağını temenni etti.

//www.sporundibi.com/spor-toto-super-lig/devlet-kuluplerin-ve-menajerlerin-yakasinda-h14248.htmlSporun Dibi Özel | Levent Ümit Erol
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 23:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER