Süper Lig takımlarından Adana Demirspor'da teknik adam Kluivert, ligin 8. haftasında oynayacakları Trabzonspor karşılaşmasına hazırlanırken bugün antrenmanı öncesi kulüp tesislerinde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Beşiktaş ve  Alanyaspor'a karşı elde edilen galibiyetten ötürü çok mutlu olduklarını dile getiren Kluivert, doğru bir çizgide ilerlediklerini aktardı.

Trabzonspor karşılaşması için hazırlıklarına başladıklarını ve rakibe dair bilgiler edindiklerini ifade eden Kluivert, "Stadımızda rakibe ne kadar zor anlar yaşatabildiğimizi herkes biliyor." şeklinde konuştu.

Tecrübeli teknik adam, sözlerine şöyle devam etti:

"Sonuçta biz makinelerle çalışmıyoruz. O yüzden iletişimin çok önemli olduğunu söyleyebilirim. Sadece futbolcu olarak görmememiz gerekiyor. Onlar da bir insan, kendi problemleri olabilir. Biz en iyi şekilde iletişimi kuruyoruz ki antrenmanlara her zaman bir gülümsemeyle, mutlu gelsinler. Çünkü mutlu geldiğinizde çalışmalarınızı da en iyi şekilde yapabiliyorsunuz. En iyi şekilde çalıştığınızda, bunu sahaya gönül rahatlığıyla yansıtabiliyorsunuz."