Daha önce 100 milyon euroya yakın bir bedelle Manchester United'a transfer olan Paul Pogba, İngiltere kariyerini sona erdirerek geçtiğimiz hafta Torino ekibine geri dönmüştü. Sezon başı hazırlıkları çerçevesinde devam eden sakatlanan Fransız yıldızın durumu herkesi endişelendirmişti. Sahalardan uzun süre uzak kalacak Pogba'nın yerine transfer de düşünülüyor.

Daha önce Fransa ile Dünya Kupası kazanan Paul Pogba'nın Katar'da düzenlenecek turnuvada yerini almama ihtimali doğdu. Yaşadığı sakatlık sonrası beklenen süreden daha fazla forma giymeyeceğinin belirlenmesi ise ameliyata bağlı.
 

ABD'de ameliyat olması beklenen ancak ameliyat olmayan ve Çarşamba günü İtalya'ya geri dönen Pogba Fransa Milli Takımı'nın sağlık personeli tarafından kontrol edilecek. La Gazzetta dello Sport ve Corriere dello Sport'a göre Pogba'nın önünde iki seçenek var ve bu seçenekler Katar'da düzenlenecek Dünya Kupası'nda forma giyememesine neden olabilir. Paredes gündemde

40-60 gün arasında hareketsiz kalmasına neden olacak olan menisküs tedavisi yıldız oyuncunun önündeki seçeneklerden biri gibi görünürken, bu tedavi yönteminin nispeten daha genç oyuncular için uygun olması Pogba'yı düşündürüyor. Bir diğer seçenek olan lezyonu dikme alternatifi ise oyuncunun sahalardan 4-5 ay uzak kalması anlamına geliyor ve bu da Pogba'nın Kasım-Aralık aylarında oynancak Dünya Kupası'nda yer alamamasına neden olabilir.