Üç kulvarda mücadele edecek olan Beşiktaş, transfer çalışmalarına devam ediyor. Siyah-Beyazlıların gündeminde olan yıldız futbolcu Phillip Coutinho'nun transferi için kötü haber eski oyuncusundan geldi.

Üç kulvarda yarışmak için transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş'ta çok beklenen isimlerden biri de Philippe Coutinho oldu. Yıldız ismin Beşiktaş'a transferiyle ilgili eski Beşiktaşlı Josef de Souza ateşi yakan isim olmuştu. Philippe Coutinho Beşiktaş'a gelecek mi? Philippe Coutinho Beşiktaş olur mu merak ediliyor. 

phi

Avrupa devleri Gedson Fernandes için takipte! Avrupa devleri Gedson Fernandes için takipte!

Josef de Souza'dan Philippe Coutinho'ya 'Come To Beşiktaş' çağrısı yaparak Beşiktaş taraftarını heyacalandırdı. Coutinho Süper lige gelir mi Beşiktaş ile sözleşme imzalayacak mı merak konusu oldu.

İngiliz basını sürpriz iddia olarak duyurdu!

İngiliz basını sürpriz olarak duyurduğu haberde ise, Beşiktaş Philippe Coutinho resmi teklif yaptığını yazdı. İngiliz basını iddiasına göre 1 yıl kiralık ve 8 milyon euro zorunlu satın alma opsiyonuyla Beşiktaş,  Philippe Coutinho renklerine bağlamaya hazır olduğu ifade edildi.  

cgs

Josef de Souza'dan transfer açıklaması

Sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yapan eski Beşiktaşlı Josef de Souza, vatandaşı Philippe Coutinho'nun transferinin olumsuz sona erdiğini belirtti.  

Josef de Souza paylaşımında; "Elimizden gelenin en iyisini yaptık ama olmadı. Beşiktaş denedi, Ceyhun yapabileceğini yaptı, 'arkadaşım' bu sefer Türkiye'ye gitmeyecek. Başka planları var ve ona saygı duyuyorum." dedi. 

Ceyhun Kazancı'dan 'imkansız' açıklaması

Ceyhun Kazancı, daha önce yaptığı açıklamada, "Coutinho olmaz. Yıllık ücreti 7 milyon euro. Bu şartlarda transferi gerçekleşmez. Transfer döneminin son günleri iş değişirse bilemem ama şu an imkansız." diye konuşmuştu.