Galatasaray'ın eski yıldızlarından Lukas Podolski, Galatasaray'ın müzesini ziyaret etti.

Galatasaray'ın müzesini ziyaret eden Lukas Podolski, GS TV'ye konuk oldu.

Kariyerini Polonya Ligi ekiplerinden Gornik Zabrze'de sürdüren Lukas Podolski, şu açıklalamarda bulundu:

"Harika hissediyorum. Burada olmayı özlemişim çünkü bu stadyumda bu özel taraftarla inanılmaz anılarım bulunuyor. İstanbul'u ve Türkiye'yi çok sevdiğimi herkes biliyor.

Emre Belözoğlu’ndan transfer müjdesi geldi… Emre Belözoğlu’ndan transfer müjdesi geldi…

Benim kulübüm Galatasaray, aynı zamanda ben de gerçek bir aslanım. Geri döndüğüm için mutluyum ancak sezon başlayınca da herhangi bir karşılaşmayı izlemeyi istiyorum. Buradaki atmosferi hissetmeyi arzuluyorum." 

"Geçtiğimiz sezon Galatasaray armasının standartlarında geçmedi ancak bu bir spor ve bazen ait olduğun yerde olamayabilirsin. Umarım önümüzdeki yıl daha iyi bir noktada oluruz ama söylediğim gibi futbolda inişler ve çıkışlar olabiliyor. Galatasaray'ın büyük bir tarihi, kültürü, gücü ve taraftarı var gelecek sene daha iyi olacaktır.” 

 "Taraftarlar kulüp için çok önemli. Onlar olmazsa güzel oyun ve atmosfer olmaz. Benim işin önemli olan taraftarla olan iyi bağdır. Ne kadar iyi bir bağ kurulursa kulüp de o düzeyde başarılı olabilir.

Dediğim gibi bir maçı kale arkasındaki taraftarlarla izleyip atmosferi hissetmek istiyorum. Galatasaray ve Türkiye’de futbol oynadığım için çok mutluyum. Yaşadığım tüm anılar kalbimde."

KAYNAK: NTV SPOR