banner197

Drogba'nın Formasını Giyecek

Chelsea'nin devre arası transfer döneminde Corinthians'tan kiralık olarak kadrosuna kattığı Alexandre Pato'nun 11 numaralı formayı, New York Red Bull'tan transfer edilen Miazga'nın ise 20 numarayı giyeceği kulübün resmi mağazasında gösterildi.

Drogba'nın Formasını Giyecek

Kulüpten resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen Chelsea Store'un internet sitesinde 26 yaşındaki Pato, 11 numaralı formayla gözüktü. Londra ekibinde 11 numara bir dönem Galatasaray'da da oynayan Didier Drogba ile özdeşleşmişti. Fildişi sahilli yıldızdan sonra 11 numarayı Oscar giymişti. Ancak Brezilyalı oyuncu daha sonra 8 numarayı tercih etti. Ramires'in Çin takımlarından JS Sunning'e gitmesinin ardından Chelsea'de 7 numaralı forma da boşa çıkmış durumda.


Pato, Milan ve Corinthians'ta 7 numaralı formaları da giydiği için mavilerde de bu numarayı tercih edebilir. Ayrıca Chelsea taraftarların 11 numaralı formayı Pato'nun giymesinden hoşnut olmayacağı düşünülüyor. Miazga 20 numara giyecek Chelsea'nin bir diğer transferi Matt Miazga'nın ismi ise 20 numaralı formada gözüküyor. New York Red Bulls'tan 3.5 milyon euro karşılığında transfer edilen genç oyuncu Amerika Birleşik Devletleri milli takımı formasını da giyiyor.  

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2016, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER