Jürgen Klopp: ''Hiçbir başarısı yok diyecekler''

Jürgen Klopp, Liverpool ile 2022'de sona erecek kontratı hakkında konuştu.

Jürgen Klopp: ''Hiçbir başarısı yok diyecekler''

Jürgen Klopp, Liverpool ile 2022'de sona erecek kontratı hakkında konuştu.

2016'da 6 yıllık sözleşme imzalayan ve 2022'de kontratı bitecek olan Alman menajer, "O kadar uzağı düşünmek istemiyorum. Basın bunu şimdiden gündeme getirirse, insanlar bunu konuşacak. Şu an her şey çok iyi ama yine de birileri çıkıp 'Klopp'un hiçbir başarısı yok' da diyecek." ifadelerini kullandı.

Kupa konusu hakkında da konuşan Klopp, "Bu işin bir parça gerçeği. Gerçekten kazandığım bir şey yok. O yüzden 2022'de sona erecek kontratım için düşünmek gereksiz, daha çok uzun yolumuz var. Şu anki maceramızdan mutluluk duyuyoruz. Kulüp sahiplerinden, oyunculara ve taraftarlara kadar herkes. Şampiyonluk için deneyeceğiz, deneyeceğiz ve deneyeceğiz. Saydığım grupların hepsi mutlu ve bu sezonki yolun nereye çıkacağını merak ediyor." diyerek sözlerini sürdürdü.

2022'de bitecek kontrat hakkında ne zaman konuşulacağını da söyleyen Alman antrenör, "2022'ye daha çok uzun süre var. Düşünecek vaktim yok. Her şey yolunda giderse, ileride bu konuyu düşünecek vaktim olur." sözleriyle konuşmasını noktaladı.


Kaynak:Sporx

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER