Manchester United için Ousmane Dembele iddiası!

Premier Lig'in güçlü ekiplerinden Manchester United, Barcelona'nın 24 yaşındaki Fransız sağ kanat oyuncusu Ousmane Dembele'yi kadrosuna katmak istediği söyleniyor. Kırmızı Şeytanlar, Katalan ekibinin ekonomik sıkıntılarından faydalanmayı hedefliyor.

Manchester United için Ousmane Dembele iddiası!

Premier Lig ekiplerinden Manchester United'ın Barcelona'nın'nın Franısz kanat oyuncusu Ousmane Dembele'yi kadrosuna katmak istediği iddia edildi. İngiliz devi, Katalan ekibinin ekonomik sıkıntılarından faydalanmayı amaçlıyor. 

Mirror'da yer alan habere göre Manchester United, Barcelona'nın sağ kant oyuncusu Ousmane Dembele ile yakından ilgileniyor. Kırmızı Şeytanlar'ın, Katalan ekibinin mali sıkıntılarından yaralanmak istediği de aktarılanlar arasında yer alıyor.

Ekonomik olarak zor günler geçiren Barcelona her ne kadar futbolcuyu bırakmak istemese de Manchester United'ın Dembele'ye olası teklifine yetişebilmesi zor gözüküyor.

Genç yeteneğin geçtiğimiz dönemlerde ismi sık sık Premier Lig ekipleriyle anılmıştı. Dembele'nin Barcelona ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

KAYNAK: Fanatik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER