Manchester United Taraftarı, Rooney'in Takımdan Kesilmesini İstiyor!

İngiliz gazetesinin yaptığı "Rooney problemini nasıl çözersiniz?" anketine cevap verenlerin%99'u "Takımdan kesilsin." dedi.

Manchester United Taraftarı, Rooney'in Takımdan Kesilmesini İstiyor!

Manchester United'in aldığı kötü sonuçlardan sonra İngiltere'de bir spor dergisinin yaptığı anketten Manchester United taraftarlarının%99.08 kısmının teknik direktör Mourinho'dan kaptan Rooney'i takımdan kesmesini istediği sonucu çıktı.

Manchester United kötü performansının yanı sıra beşinci haftada lider Manchester City'nin altı puan gerisine düşmesinden dolayı taraftarlarından tepki çekti.

"ROONEY DAHA İYİ OLACAK"

Watford'un United karşısında 30 yıl sonra ilk galibiyetini almasından sonra " Wayne Rooney gibi bir problemi nasıl çözebilirsiniz?" başlıklı ankette sadece Manchester'in taraftarlarının%0.92'lik kısmı Rooney'in daha iyi olacağına inanıyor.

TEK GOLÜ VAR

Orta sahada Paul Pogba ve Marouane ile oynayan kaptan Rooney takımı için yeterli derecede fırsat yaratamadı. Rooney sezonun ilk maçından bu yana sadece bir gol atabildi.

Anket sonuçlarından sonra taraftar baskısı ile karşı karşıya kalan teknik direktör Mourinho taraftarların tepkisini çekmeden taraftarları yatıştırmanın bir formulünü bulmak zorunda kalacak.

SIRADAKİ HABER