banner197

Solskjaer: ''Koronavirüs belirsizliğe yol açtı''

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'ın teknik direktörü Ole Gunnar Solskjaer, kulübün mali yapısı ile ilgili değerlendirmede bulundu. Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınından rakiplerine göre daha çok etkilendiklerini dile getirdi.

Solskjaer: ''Koronavirüs belirsizliğe yol açtı''

Premier Lig ekiplerinden Manchester United'ın 47 yaşındaki Norveçli teknik direktörü Ole Gunnar Solskjaer, takımın finansal durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam, yeni transfer döneminde, futbolcular ile masaya oturmak için hangi fonların kullanılacağının belli olmadığını dile getirdi.

Manchester United'ın koronavirüs salgınından rakiplerine göre daha çok etkilendiğini belirten Solskjaer şu ifadeleri kullandı;

"Ne kadar zorlandığımızı görmek için kendimize detaylı bir şekilde göz atmamız gerekecek. Hala çok fazla belirsizlik var ve bence herkes hala etkinin ne olacağından emin değil."

Öte yandan İngiliz kulübü daha önce 23 milyon pound zarara uğradığını ve Mayıs sonu hedeflerini gerçekleştiremediğini açıklamıştı.

429 milyon pound borcu bulunan Manchester United'ın harcamalarda temkinli bir politika izleyeceği ifade ediliyor.

Kaynak: TRT Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER