United Çıldırmış Olmalı!

Tarihin en büyük transfer hamlesi gelebilir...

United Çıldırmış Olmalı!

Transfer döneminde Pedro'yu Chelsea'ye kaptıran ve Fransız Martial için için Monaco'ya bonuslarla birlikte 80 milyon avro ödeyen Manchester United eleştiri oklarının hedefindeki takım haline geldi...

Louis Van Gaal yönetiminde beklentileri karşılayamayan ve bu sezonan da kötü başlayan Manchester United, üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtmak ve kulüp üzerindeki negatif düşünceleri sıfırlamak için Ocak ayının kulüp tarihinin en büyük transfer hamlesini yapmayı planlıyor.

Real Madrid'in iki süper yıldızı Cristiano Ronaldo ve Gareth Bale için 180 milyon avroya dayanan transfer bütçesi ayırmayı planlayan Manchester United, 30 milyon avro da Marco Reus için ayırdı.

Real Madrid'den Bale ve Ronaldo için hamle yapacak olan Manchester United'in "çılgın projesi" için Florentino Perez'den nasıl bir cevap alacağı şimdiden büyük bir merak konusu olmaya başladı.

Reus da listede

Bale ve Ronaldo kadar uzak görünmeyen Reus için ise Dortmund ile temaslarını şimdiden sıklaştıran United, Alman oyuncu için 30 milyon avro + bonus sınırını zorlayan bir paket hazırladı.

Reus'a da 4 yıllık sözleşme karşılığında 20 milyon avroluk bir ücret önerecek olan United'ın Ocak ayı transfer döneminin ilk büyük sürprizini Alman yıldız ile yapma ihtimalinin yüksek olduğu iddiaları kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başlandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER