banner197

VARDY: CİNSEL İSTİSMARA UĞRADIM!

Bu sezon attığı gollerle Premier Lig'e damga vuran Jamie Vardy'nin eşi Rebekah, "15 yaşındayken bir aile dostu tarafından 3 yıl boyunca cinsel istismara uğradım." dedi.

VARDY: CİNSEL İSTİSMARA UĞRADIM!

İngiltere Milli Takımı ve Leicester City'nin yıldızı Jamie Vardy'nin eşi, genç kızken bir akrabaları tarafından cinsel istismara uğradığını açıkladı. İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre; 34 yaşındaki Rebekah Vardy, henüz 15 yaşındayken bir aile dostları tarafından 3 yıl boyunca cinsel istismara uğradığını söyledi. 

''DÜĞÜNLERE BU YÜZDEN KATILMIYORUM"


Yaşadıklarının tüm çocukluğunu mahvettiğini ve psikolojik travmanın etkilerini hâlâ taşıdığını söyleyen 3 çocuk annesi Vardy, annesi Alison ve diğer aile üyelerinin düğünlerine de bu yüzden katılmadığını ilk kez açıkladı.


LİG BİTİNCE EVLENDİLER

Jamie Vardy ile Rebekah Vardy, geçen yıl Leicester City'nin şampiyonluk kupasını kaldırmasının ardından dünya evine girmişti.

The Sun'a konuşan Vardy, ilk kez tacize uğradığında 13 yaşında olduğunu belirterek, "O günden itibaren aynı çocuk olamadım. Çünkü kendimi hiç güvende hissetmedim. Onu her gördüğümde buz kesiyordum ve o daha da fazlasını yapıyordu. Kurtulamayacağımı hissediyordum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2016, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER