Yıldız futbolcu koronavirüsü yendi!

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin 19 yaşındaki yıldız oyuncusu Hudson - Odoi, Premier Lig'inde virüsün pozitif çıktığı ilk oyuncu olmuştu. Futbolcudan sevindiren haber ise kendi sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla geldi. 19 yaşındaki genç futbolcu virüsün semptomlarından kurtulduğunu, 1 hafta boyunca ise kendisini önlem amaçlı karantinaya aldığını duyurdu.

Yıldız futbolcu koronavirüsü yendi!

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin 19 yaşındaki yıldız oyuncusu Hudson Odoi, yakalandığı koronavirüs salgınını yendiğini sosyal medyadan açıkladı.

Çin'in Wuhan kentinde başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan ve spor müsabakalarını durma noktasına getiren Koronavirüsü'ne karşı ilk olumlu haber İngiliz takımının yıldız oyuncusu Odoi'den geldi. 19 yaşındaki kanat oyuncusu sosyal medyadan paylaştığı mesajda açıklamalarına şu ifadelerle başladı; "Herkese merhaba, sizin de bildiğiniz gibi son bir kaç gündür Koronavirüsü ile mücadele ediyordum, ama tedavi oldum." 

Açıklamalarına devam eden genç kanat oyuncusu, "Bana verilen sağlık talimatlarını ve bir hafta kendimi izole etmeyi takip edeceğim. Umuyorum herkesi en kısa zamanda görürüm ve kısa zaman içinde sahalara geri dönüş yaparım." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER