PSG'nin yeni sezon planlamalarında yer almayan Mauro Icardi'nin durumu belirsizliğini koruyor. Fransız ekibi, Icardi için bir çözüm ararken Galatasaray ve Manchester United opsiyonlarını devrede tutuyor. 

İTALYA İHTİMALİ ORTADAN KALKTI

Uzun süredir İtalya'dan Monza ile adı anılan Icardi için bu ihtimal ortadan kalktı. Monza başkanı Adriano Galliani, Icardi için bir hamle yapmayacaklarını belirtti. Napoli'den Andrea Petagna için anlaşma sağlayan Monza, Arjantinli golcüyü hiçbir şekilde kadrosuna katmayı düşünmüyor. 

PSG ÇÖZÜM ARIYOR

Corriere dello Sport'un haberine göre PSG yönetimi, Mauro Icardi ile bir araya geldi. Fransız ekibinin transfer adına Galatasaray ve Manchester United'a önerdiği Icardi'ye de bu takımlara transfer olması yönünde çağrıda bulunduğu belirtiliyor. 

Daha önce Galatasaray'ın Icardi transferi adına eşi ve aynı zamanda menajeri olan Wanda Nara ile 3 kez görüştüğü ifade edilmişti. Arjantinli oyuncu, Manchester United ihtimaline oldukça sıcak baksa da İngiliz ekibinin taraftarları bu transferin olabileceğine ilişkin söylentilere büyük tepki göstermişlerdi.