Paris Saint Germain'de yıldız oyuncular Kylian Mbappe ile Lionel Messi karşı karşıya geldi. Fransız devinin iki dünya yıldızı, takımın bir diğer yıldız oyuncusu Neymar'ın geleceği hakkında fikir ayrılığına düştüğü ileri sürüldü.

AKŞAM Gazetesinin aktardığı habere göre; Real Madrid'e transferi gündemde iken  PSG'nin fiyat arttırarak kadrosunda tutmayı başardığı Kylian Mbappe'nin, yeni anlaşmanın ardından transferde de söz hakkına sahip olduğu öne sürülüyor. Bu doğrultuda Mbappe, 'disiplinsiz' olarak gördüğü Neymar'ın kulüpten gönderilmesi gerektiğini fikinde.. Fakat Mundo Deportivo'nun haberinde göre; Arjantinli yıldız oyuncu  Lionel Messi ise yakın arkadaşı Neymar'ın takımdan asla gönderilmemesi gerektiğini ifade ediyor. Messi, Barcelona'dan da takım arkadaşı olan Neymar'ın PSG için hala kilit oyunculardan biri olduğunu düncesini ifade ediyor.

CHELESA İDDİASI

PSG başkanı Nasser Al-Khelaifi'nin geçen günlerde yapmış olduğu açıklamada "Projemize uymayanlar takımdan ayrılacak" Neymar'ı işaret ettiği yönünde algılanmıştı. Brezilyalı futbolcu için Premier Lig takımı Chelsea'nin devrede olduğu iddia ediliyor. Messi'nin takımda kalması için çaba harcadığı Neymar'ın geleceğinin netlik kazanmadığı, ayrıca Neymar'ın  Premier Lig'de forma giymeye çok hevesli olduğu ifade ediliyor..

.