Fenerbahçe’nin ara transfer döneminde renklerine bağladı. Rade Krunic kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu Fenerbahçe’ye transfer olduğu için mutlu olduğunu ifade etti. Samandıra Tesisleri’nde çalışmalara başladığını belirten Rade Krunic, ‘’Tesislere ilk kez dün geldim ve antrenmanlara başladım. Bugünden itibaren takım arkadaşlarımla birlikte antrenmana çıkacağım. Burada olduğum için kendimi iyi ve mutlu hissediyorum’’ diye konuştu.

13012024120027_5964015_12_0-1

Krunic Transferinde Dzeko Etkisi

Edin Dzeko’nun transfer süreci boyunca en büyük destekçisi olduğunun altını çizen Rade Krunic, ‘’Edin Dzeko ile transfer dönemi boyunca sürekli iletişim halindeydik. Birbirimizle çok sayıda konuşmamız oldu. Fenerbahçe transferimin bir an önce tamamlanmasını istedim. Bu ay içerisinde oyuncu kadrosuna katılmayı istiyordum. Aynı şekilde Edin Dzeko’da hemen gelmem ve takıma katılmamı istiyordu. Dzeko bana Fenerbahçe hakkında bilgiler verdi. Fenerbahçe ile ilgili her zaman çok güzel şeyler söyledi. Transfer sürecimde en büyük destekçim oldu. Dzeko gibi ben de bu takımın bir parçası olduğum için mutluluk duyuyorum’’ ifadelerini kullandı.

65a2bc5c2604c87b208a5b94

Fenerbahçe Taraftarının Desteğini Hissettim

Fenerbahçe taraftarının transfer süreci boyunca gösterdiği ilgiden memnun olduğunu ifade eden Rade Krunic, ‘’Taraftarlarımızın desteğinden ve sevgisinden dolayı çok minnettarım. Onlara bu ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Benim, Fenerbahçe oyuncusu olmamı çok istediler. Ben de onlar gibi buraya gelmek ve takımın bir parçası olmak istedim. Gerek Edin Dzeko gerek Miha Zajc ile görüşmelerim oldu. Onlar da Fenerbahçe taraftarının ne kadar muhteşem olduğundan söz ettiler. Stadyumdaki atmosfer hakkında bilgi verdiler. Transfer sürecinin bir an önce tamamlanmasını çok istedim. Fenerbahçe’ye katılacağım günü sabırsızlıkla bekliyordum. Burada olduğum için çok mutluyum. Tek hedefim Fenerbahçe ile şampiyonluklar kazanmak’’ şeklinde konuştu.