Galatasaray'ın yeni kulüp isminin Rams olacağı iddia ediliyor. Rams inşaat kimin? Rams inşaat kimin? Galatasaray'ın yeni Ali Samiyen Spor kulübü Rams inşaat olacak mı? Ramazan Bülbül kimdiR?

Galatasaray'ın Kazakistan merkezli bir firmanın stad sponsoru olacağı iddiaları sonrası akıllara Rams İnşaat geldi. rams İnşaat kimin? Rams İnşaat sahibi kim? Ramazan Bülbül kimdir? kaç yaşında nereli?

Icardi rekor peşinde: 12 yıldır kırılmıyor Icardi rekor peşinde: 12 yıldır kırılmıyor

Rams kimin?

Galatasaray'ın yeni stad isminin olacağı iddia edilen inşaat firması Kazakistan merkezli olduğu için akıllara Rams İnşaat geldi. Rams Global'e de bağlı bir şirket olarak çalışmlarını sürdüren, Türkiye'de rams Türkiye grubu olarak bilinen inşaat ve gayrimenkul başta olmak üzere sağlık dahil 10'dan fazla şirketle faaliyet gösteriyor.

Rams'ın sahibi kim?

Rams Kazakistan merkezli bir firma ancak Türkiye sorumlusu Ramazan Bülbül tarafından yönetiliyor.

Ramazan Bülbül kimdir?

1990 yılından itibaren Kazakistan'da yaşayan iş insanı Ramazan Bülbül, üç oğluyla beraber 55 ülkede Rams Global'i yönetiyor. Türkiye gayrimenkül piyasasına da giren Ramazan Bülbül adı şu an için Galatasaray kulübü stad ismini verecek şirketin sahibi olarak biliyor.

Rams Galatasaray'a stad ismi verecek mi?

Murat Yıldırım'ın da oynadığı reklam filminde adından söz ettiren Rams, GAlatasaray'ın kulüp stadyum ismini alacak gibi görünüyor. Rams İnşaat Galatasaray'a ne kadar ödeyeceği ise bilinmiyor.