La Liga devi Real Madrid, Kylian Mbappe sevdasından vazgeçti. Eflatun beyazlılar yeni bir yıldızı daha listesine aldı ve İspanyol medyasındaki isim herkesi heyecanlandıracak.

Dünya Kupası'ndaki performansıyla 5 gole ulaşan ve zirvede bulunan Kylian Mbappe için Real Madrid devreden çıktı ve bundan sonra bir girşimde bulunmayacak.

İspanyol devi ocak ayında ise bomba etkisi yaratacak bir ismi listesine aldı. Borussia Dortmund'da forma giyen Jude Bellingham için transfer teklifinde bulunacak. 
 

CANLI İZLE 📺 Valencia CF Athletic Bilbao Nesine.com, tivibu SPOR 1 izle linki CANLI İZLE 📺 Valencia CF Athletic Bilbao Nesine.com, tivibu SPOR 1 izle linki

Daily Mercato'nun İspanyol AS'a dayandırdığı habere göre Real Madrid'i 2 kez reddeden Kylian Mbappe için tekrar bir girişim olmayacak. Mbappe'nin 2025'in Haziran ayına kadar PSG ile sözleşmesi bulunuyor.

Birçok Avrupa kulübünün radarında olan Jude Bellingham için istenen bonservis bedeli yaklaşık 150 milyon euro. İngiliz futbolcunun Borussia Dortmund ile olan sözleşmesi 2025'te bitiyor.