Beşiktaş'ın İngiliz oyuncusu  Nathan Redmond, düzenlenilen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

TARAFTARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK İSTİYORUZ

"Taraftarın bize gösterdiği sevgi ve destek gerçekten inanılmazdı. Önümüzdeki maça hazırlanmak için bir haftanın üstünde bir süremiz var. Elimizden geleni yapıp, taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz. Manchester City'ye karşı 2 maçta da çok iyi oynamıştık. Gol de atmıştım. Pep Guardiola ile konuştuğumuzda bana ne kadar iyi oyuncu olduğumu söyledi."

SÜPER LİG OYUN ANLAMDA PREMİER LİGİN ALTINDA

 "Premier Lig dünyanın en iyi ligi. Bu ligde oynayan oyuncyların tecrübeyle orantılı olarak verecekleri katkı önemli. Burada herkesin tek bir amacı var, o da maçları kazanmak. En iyi mevkilerim sol ve sağ kanat. 16 yaşındayken antrenörüm, beni çok farklı mevkilerde oynatmıştı. Bunun da bana getirisi oldu. Beklediğimden çok daha iyi bir lig, Süper Lig. Tesis ortamı, sahalar, stad ortamı çok iyi. Oyun anlamında Süper Lig temposunun Premier Lig'in altında kaldığını söyleyebilirim."

BECKHAM, VODAFONE PARK'IN FARKLI BİR ATMOSFER OLDUĞUNU SÖYLEDİ

 "İngiltere'den de teklifler vardı. Beşiktaş'ın da bana bir süredir ilgisi vardı. Hocayla, teknik ekibimizle ve Dele Alli'yle konuştuktan sonra bu maceraya atılmaya karar verdim. Bana gelen her teklifi söylesem, bu toplantı bitmez. Beckham, Beşiktaş ve Vodafone Park'ın farklı bir atmosferi olduğu için buradan keyif almam gerektiğini söyledi. İngiltere'de bir futbolcu hakemi aldatan bir hareket yaptığı zaman hakemler kolay kolay inanmıyor. Türkiye'de bazen kolay fauller verilebiliyor."