NBA'deki hakları Oklahoma City Thunder'da bulunan ve gelecek sezon hakkındaki kararı sabırsızlıkla beklenen Vasilije Micic'in durumu netlik kazandı. Basında çoğu zaman çıkan haberlerin aksine Sırp oyuncu Anadolu Efes ile olan macerasını bir sezon daha devam ettirecek.


Son iki Euroleague şampiyonluğunda aslan paylarından birine sahip olan  Micic hakkında konuşan menajeri Misko Raznatovic, basketbolcunun 1 sezon daha Anadolu Efes forması giyeceğini açıkladı.


micic

Shane Larkin ve Vasilije Micic bir sezon daha Anadolu Efes'te

Ayrıca Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz da sosyal medya hesabından yıldız basketbolcular Shane Larkin ve Vasilije Micic'in gelecek sezon takımda kalacağını şu şekilde ifade etti: "Shane Larkin ve Vasilije Micic, önümüzdeki sezon da bizimle beraber olacaklar. Hep birlikte üçüncü kupa hedefiyle ilerleyeceğiz."


Baş roldeydi

EuroLeague'de normal sezonu sayı kralı olarak tamamlayan Sırp oyun kurucu, takımının EuroLeague şampiyonluğunun mimarları arasında yer almıştı. Micic, geride bıraktığımız sezonda EuroLeague'de 18.2 sayı, 2.7 ribaund ve 4.6 asist ortalamaları tutturmuştu.