Nihat Özdemir'in istifa etmesi gerektiğine vurgu yapan Rıdvan Dilmen, "Bence TFF Başkanı değişmeli. Ben Nihat Özdemir'i tanıyan bir insan olarak söylüyorum, kötü niyetli söylemiyorum. Son günlerdeki tartışmaları da görüyoruz. Bir güven problemi fazlasıyla var. Ben yine söylüyorum kurullarıyla birlikte adil olmadığı gerçeği var. Şeffaflık olmalı. Bu dengesizliği herkes görüyor. Sonuçta Nihat bey sağlığına bakıp, işine gücüne bakmalı. Ben şunu anlamıyorum, koltuk önemli herkes için. Ama bırakamıyorlar demek. Sanki bıraktırmayanlar var"  şeklinde konuştu.

Aziz Yıldırım'ın yeniden dönüp dönmeyeceği ve Fenerbahçe konusu hakkında konuşan Rıdvan Dilmen, "Şu an bu konu hakkında yorum yapmam doğru değil. Çünkü ben Fenerbahçe başkanı kim olursa olsun severim. Onları insan olarak sevmemin dışında Aziz de Ali de Ahmet de farketmez. Benim için Fenerbahçe başkanı benim başkanımdır. Olur mu olmaz mu onu bilemem. Ben ilk kez bu yıl doğru transferler yapıldığını düşünüyorum. Ben Fenerbahçe'nin 2-3 sene ligde çok iddialı olacağını düşünüyorum. Bu sene şampiyonluk şansı az." dedi.

Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'de yaşadığı ayrılık hakkında da düşüncelerini belirten Rıdvan Dilmen, "Bence her iki taraf için de iyi oldu. Ali Bey için Emre Belözoğlu bir riskti. Emre için de bir riskti. 10 maçlık bir periyot, 7 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyetle. Bir lisans problemi var. Kafasında başka planlar vardı. Ali Bey'in de devam etmemesi normaldir" dedi.

KAYNAK: NTV SPOR.