Transfer dönemi boyunca Manchester United'daki geleceği hakkında konuşulan ve hala belirsizliğini koruyan Cristiano Ronaldo suskunluğunu bozuyor. 

Son dönemde hakkında yazılan transfer haberlerinden rahatsız olan Portekizli yıldız bir röportaj vererek her şeyi anlatacağını açıkladı.

Sosyal medyada bir Instagram gönderisine tepki gösteren Ronaldo, "Birkaç hafta içinde bir röportaj vereceğim ve herkes, her şeyi öğrenecek. Medya sadece yalan söylüyor. Son birkaç ayda hakkımda yaptıkları 100 haberden sadece 5'i doğru. Bunun nasıl bir şey olduğunu hayal edin!" ifadelerini kullandı.

JESUS'TAN FENERBAHÇE İDDİASINA YANIT

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Kasımpaşa karşısında alınan 6-0'lık galibiyet sonrası çıktığı basın toplantısında dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo hakkında açıklamalarda bulundu.

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile arkadaş olduğunu belirten Jesus, Portekizli oyuncunun Fenerbahçe'ye gelmeyeceğini belirterek, "Evet Ronaldo ile arkadaşız. Onun farklı fikirleri var. O kendisini 5 büyük ligin dışında bir ligde oynamayacaktır. Nereye gidecek bilmiyorum ama Fenerbahçe'ye gelmeyeceğini söyleyebilirim. Bu benim istemediğim için değil, kendisi istememesinden dolayı" dedi.