PSG'de istediğini bulamayan Lionel Messi'nin, eski takım arkadaşı ve Barcelona'nun yeni teknik adamı olan Xavi Hernandez aracılığı ile yuvasına geri döneceği iddiasında bulunulmuştu. Fakat gündeme flaş bir iddia düştü. Fransız devinde Lionel Messi rakımda kalacak, Cristiano Ronaldo da takıma katılacak..

AYNI TAKIMDA BULUŞUYORLAR

Marca gazetesinde yer alan habere göre; Paris Saint-Germain'in yeni sportif direktörü Luis Campos, Cristiano Ronaldo'nun temsilcisi Jorge Mendes ile çok yakın olduğu belirtildi. Portekizli yıldız isimn Manchester United'dan ayrılma kararı almasının ardından iletişime geçen Campos, CR7'yi Paris ekibinin takımına kazandırmak için bir görüşme de bulundu.

Lionel Messi'nin Barcelona'ya geri dönme düşüncesinin silmek isteyen kulüp sahibi Nasser Al Khelaïfi ve yetkilileri, Cristiano Ronaldo fikri ile Arjantinli yılıdzın da aklını çelmek istediği ifade edildi. 

CHELSEA İHTİMALİ

Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir büyük kulüpte maaşında indirime gitmek pahasına oynamak istediğini dile geitren Cristiano Ronaldo için İngiliz ekibi Chelsea'nin de devreye girdiği belirtilirken, PSG fikrinin Portekizli yıldız için de mantıklı olduğu konuşulan iddialar arasında.

Kadrosunda Messi, Mbappe ve Neymar'ı da bulunduran PSG'nin, Cristiano Ronaldo'yu da kadrosuna katmak istediği durumda forma satış rekorunu kırması beklendiği ifade edildi.