Suudi Arabistan Pro Lig'de Al-Nassr kulübünde oynayan süperstar Cristiano Ronaldo'nun eşi Georgina Rodriguez geçen yaz transfer döneminde oluşan spekülasyonlar ile ilgili konuştu.

Fichajes'in haberine göre, 2022 yazında bazı medya mensupları Cristiano Ronaldo'nun Atletico Madrid'e transfer olabileceğine ilişkin haberler yaptı. Georgina Rodriguez bu durum gelen sorulara, "Atletico Madrid'e asla gitmeyi düşünmedi. Bu seçenek hiçbir zaman aklına gelmemişti"  ifadesini kullandı.

Portekizli  süperstar ise geçen  günlerde Manchester United'dan ayrılığı esnasında yaşadıklarına ilişkin açıklamada bulunmuştu.

"Manchester United'tan travmatik bir şekilde ayrılmak kişisel düzeyde gelişmeme yardımcı oldu. Hayatta olan her şeyin bir sebebi vardır. Kimin benim tarafımda olduğunu görebilmek adına hayatta bazı şeyler yaşadığım için minnettarım. Pişmanlığım hiçbir zaman yok, hayat devam ediyor ve iyi yapsam da yapmasam da bu yaşananlar olgunlaşmamın bir parçası oldu. Dağın zirvesindeyken, genellikle aşağıda ne olduğunu göremezsiniz. Şimdi daha hazırlıklıyım ve bu gelişmeler benim için önemliydi çünkü son aylarda yaşadıklarımı daha önce hiç yaşamamıştım. Şimdi daha iyi bir adamım"