TFF 2. Lig ekiplerinden Sakaryaspor, sezon öncesinde Bitexen Teknoloji A.Ş. arasında göğüs sponsorluğu anlaşması imzalamıştı.

Yeşil Siyahlı Kulübün  sosyal  medya hesabından yapılan açıklamayla ise şu şekildeydi;

"Kulübümüz göğüs reklam sponsorluğu için 3 sezon boyunca Bitexen Teknoloji A.Ş. ile anlaşma sağlamıştır. Bitexen Teknoloji’ye destekleri için teşekkür eder, anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını dileriz." 

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, 11 Ekim Pazartesi günü SKRY Token ön satışının başlayacağını açıkladı.

ExenPay iş birliği ile üretilen ve serbest piyasada fiyatlanacak SKRY taraftar token’ın, 11 Ekim Pazartesi günü başlayan ön satış süreci,  6 ay kilitli kalma ve kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen’de başlayacak.

SKRY TOKEN NASIL ALINIR?

2 farklı seçenek ile satışa sunulacak olan SKRY token’ı satın almak isteyen yatırımcılar Bitexen’in IEO sayfası üzerinden detaylara ulaşabiliyorlar.

Katılım sağlamak için 2 opsiyonun bulunduğu ön satışta, 6 aylık kilit süresi ve kilitsiz seçenekleri bulunurken, 6 yıllık kilit süresi ile satışa katılmak isteyen yatırımcılar SKRY Token başına 0,27₺ maliyet ile, ve kilitsiz seçeneği ile satışa katılmak isteyen yatırımcılar ise token başına 0,54₺ maliyet ile işlem yapabilecekler.

Öte yandan ön satışların ilki olan SKRY token’ı satın almak için yatırımcıların Bitexen üyeliğinin bulunması gerekmiyor. Ayrıca IEO sayfası üzerinden KVC doğrulaması aşamalarını hızlıca gerçekleştirerek kolaylıkla katılım sağlanabiliyor.

Kaynak: Adayorum.com