Sosyal medyada Erden Timur'un 6 ay içerisinde yaşlandığı yorumları yapılırken bazı kullanıcılar da "Sana ne oldu başkan" şeklinde ifadeler kullandı

Yaklaşık 6 ay önce Galatasaray'ın yeni başkanı olan Dursun Özbek, Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili olarak göreve NEF İnşaat Sahibi Erden Timur'u getirdi. Özellikle transferler konusunda tam yetkiye sahip olan Erden Timur, kısa bir sürede sarı kırmızılı taraftarın da sevgilisi haline geldi. Ancak hayatının odak noktasına Galatasaray'ı koyan Erden Timur'un 6 aydaki değişimi korkuttu. Sosyal medyada Erden Timur'un son halini gören kullanıcılar ise, "Sana böyle ne oldu başkan" şeklinde yorumlar yaptı. 

Saç sakal birbirine karıştı, beyazlar çoğaldı

Bundan tam 6 ay önce oy kullanırken görüntülenen Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, son haliyle görenleri şaşkına çevirdi. 6 ay içerisinde Galatasaray'ın birçok problemi ile mücadele eden Erden Timur, saç sakal birbirine karışmış ve beyazları çoğalmış bir şekilde görüldü. Sosyal medyada Erden Timur'un 6 aydaki değişimi paylaşılırken, "Galatasaray 6 ayda adamı yedi bitirdi, sana ne oldu başkan" şeklinde yorumlar yapıldı.