Galatasaray'da bekleneni bir türlü veremeyen Seferovic için süper ligden flaş bir talip çıktığı ifade edildi.

Galatasaray'dan flaş transfer hamlesi! İstenen ücret... Galatasaray'dan flaş transfer hamlesi! İstenen ücret...

 Galatasaray, İsviçreli forvet oyuncusu Haris Seferovic'i Portekiz takımı Benfica'dan kiralık olarak transfer etmişti. Transferin duyurulması ile beraber taraftarların da büyük beklenti içinde olduğu golcü isim, beklenen performanısı bir türlü ortaya koyamadı.

Kariyerinin son döneminde olan hücum oyuncusu, düzenli şekilde oynamak istiyor ve bu neden ötürü de Benfica'ya dönmek istemiyor. Ayrıyeten 30 yaşındaki golcüye Türkiye'den birçok kulübünde da talip olduğu geçen iddialar arasında. Seferovic'in menajeri ile iletişim kuran Süper Lik ekipleri, İsviçreli forvet oyuncusunu transfer etnej istediklerini net bşr dlle belirttiler. Deneyimli oyuncusu ise takımların anlaşması halinde Türkiye'de kalmaya sıcak bakıyor ve kariyerini bu süreçte düzenli şekilde  forma giyerek sürdümek hedefinde. 

Sarı kırmılıların Haji Wright transferi için nabız yokladığı günlerde, Antalyaspor'un da Haris Seferovic'e talip olduğu haberleri gündemde yer alan iddialar arasında.

 Fanatik'in haberine göre; Benfica'dan kiralanan golcü oyuncu için Galatasaray'ın kontrat feshetmesi ve ardundan Antalyaspor ile Portekiz ekibinin anlaşması gerekiyor. Düzenli şekilde forma giymek isteyen ve Türkiye'de kalmaya da olumlu yanaşan forvet oyuncusu Seferovic'in de teklife sıcak baktığı tahmin ediliyor.