Galatasaray'da 10'dan fazla kupa kazandıktan sonra antrenör olarak görev alan Selçuk İnan, geçen sezon görevinden ayrılan ve yanında çalıştığı Fatih Terim hakkında açıklamalarda bulunarak yorumlarda bulundu. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Mancini ile yaptığı görüşmeyi ve Hatayspor'un teklifini de değerlendirdi.

Fatih Terim'in Galatasaray'dan ayrılış süreciyle ilgili Selçuk İnan, "Bizim de beklemediğimiz bir durumdu. Belli bir proje kapsamında çalışmalar başlamıştı. Yöneticiler ve başkan, hoca ile konuşmuştu. Ancak her zaman inandığınız kişiler aynı kalmayabiliyor. Fatih Terim kendisine güveniyordu. Hepimizi Avrupa için inandırmıştı." dedi.

▶ SÜPER LİG HABERLERİ

selcuk-inan

İtalya Milli Takımı Teknik Direktörü Roberto Mancini ile yaptığı görüşmeyle ilgili ise Selçuk İnan şunları söyledi, "Uzun zamandır Mancini ile görüşüyorduk. Beni davet etti. Çok özel bir adam. De Rossi ile de uzun uzun futbol konuştuk. Ekip için İtalya'dan düşündüğüm insanlar var. O konuları tartışık."

Süper Lig ekiplerinden Hatayspor'la görüştüğünü söyleyen Selçuk İnan, "Net bir teklif değildi ama bir görüşme olmuştu. Şu anda bir kaç takımla temastayım." açıklamasında bulundu.