Geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında 'Onur iyi bir oyuncu. Onu burada görmek isterim' sözleri sonrasında tepkilere maruz kalan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, milli futbolcu hakkındaki kararını verdi.

Hem yerli oyuncu konusunda elini rahatlatmak hem de kadrosu kalitesini yükseltmek amacıyla devre arasında sağ bek transferi yapmak isteyen Beşiktaş'ın gündemindeki isimlerden biri Onur Bulut olmuştu. Siyah beyazlıların deneyimli çalıştırıcıs Şenol Güneş, gurbetçi futbolcu hakkındaki söylemleri ile Kayserispor'un tepkisini çekmişti. Sarı kırmızılılar resmi internet sitesinden açıklama yayımlayarak, sert ifadeler kullanmıştı. Güneş, mlli oyuncuya dair insiyatifini sezon sonunda kullanacak. 

Beşiktaş'a fırsat transferi! Beşiktaş'a fırsat transferi!


Rosier'e bağlı

Teknik Direktör Şenol Güneş’in kadrosunda görmek istediği Kayserispor’un 28 yaşındaki futbolcusu Onur Bulut için yönetim acele etmeyecek. Siyah-beyazlı idareciler ve teknik heyet Rosier’in durumuna göre son kararını verecek. Rosier hazırlık sürecinde istenilen seviyeye gelirse Onur transferi sezon sonuna bırakılacak. Ancak Fransız futbolcu, teknik heyetin gözüne giremezse Onur için Yukatel Kayserispor ile masaya oturulacak.


onur_bulut_kayserispor_2


 

Trabzonspor da devrede

Beşiktaş her ne kadar Onur Bulut için sezon sonunu düşünse de devredeki tek takım değil. Üstelik 28 yaşındaki oyuncunun hem memleketinin hem de tuttuğu takımı olan Trabzonspor da kendisini istiyor. Son gelen bilgilere göre de belli bir bonservisi ödeyerek kadrosuna katmaya hazır. Özellikle Larsen'in formsuzluğu sonrasında mevcut yabancı sorunuyla birlikte milli oyuncunun forma şansı bulması da çok yakın ihtimal.