Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş, yeni transfer Vincent Aboubakar'ın işlemlerinin uzamasından dolayı yorgun olduğu için Kayserispor maçına yedek başladığını söyledi.

Karagümrük Beşiktaş Maçı Şifresiz Bein Sports 1 izle jest yayın canlı kralbozguncu Selcuksports Karagümrük Beşiktaş Maçı Şifresiz Bein Sports 1 izle jest yayın canlı kralbozguncu Selcuksports

Süper Lig'in 20. haftasında Beşiktaş, Kayserispor'a konuk oluyor.

Siyah Beyazlı takımda teknik direktör Şenol Güneş, mücadele öncesinde karşılaşma ve Vincent Aboubakar'la ilgili açıklamalarda bulundu.

Aboubakar'ın durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Şenol Güneş şu ifadeleri kullandı;

"Aboubakar süreç uzayınca sabah 5'te geldi. Uykusuz, yorgunluğu var. Onun dışında fiziksel bir sıkıntısı yok. Yorgunluk var. İşlemler uzun sürdü. Uyum olarak bir sorun olacağını sanmıyorum. Cenk'in de hafif bir sakatlığı vardı. Bir karar vermem gerekiyordu."

Siyah Beyazlı çalıştırıcı Şenol Güneş, Kayserispor maçıyla ilgili ise şunları söyledi;

"Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Burada arayışlarımız oluyor diziliş ve oyuncu olarak. Zaman zaman bunu rakibe üstünlük olarak kullanıyoruz. Berabere kaldığımız maçlarda kazanabilecek durumdaydık. Her geçen gün iyiye gideceğimizi düşünüyorum. Son kupa maçında da net pozisyonlarımız vardı. Rakibimiz iyi bir takım. Geçişleri hızlı olan, sahayı rakibe göre kullanabilen bir takım. Rakibe karşı iki yönlü oynamaya çalışacağız. Kazanmayı istediğimizi söyledim, bunu istemek yetmiyor yapmak gerekiyor. Bunu rakipten daha fazla ister duruma geldiğinizde avantajlı duruma geliyorsunuz.''