95.8 Radyo Gol’de yayın hayatına başlayan Doğru Tektir programı ikinci gününde birbirinden değerli konuklarla gündemi belirledi.

İlk olarak dün oynanan Fenerbahçe-Konyaspor maçına değinen Sercan Hamzaoğlu ‘’Fenerbahçe ideal kadrosu ile maça çıktığı zaman neler yapabileceğini gösterdi. Garry Rodrigues dün kariyer maçını oynadı. Fenerbahçe tam bir takım oldu. Ozan Tufan alıyor 30 metre sürüyor topu pasını veriyor, golünü atıyor. Fenerbahçe şu an bu havası ve bütünlüğü ile ligin açık ara favorisi!’’ açıklamasında bulundu.

Sercan Hamzaoğlu ayrıca ‘’Fenerbahçe taraftarı iki yıl sonra stattan mutlu ayrıldı. Eşimiz dostumuz bizden maça gitmek için bilet istiyor inanın bulamıyoruz. Fenerbahçe taraftarı şampiyonluğa inanıyor, taraftar şampiyonluğa aç ve o şampiyonluğu istiyor. Zaten Fenerbahçe için 2.lik her zaman başarısızlıktır benim görüşüm böyle…’’ açıklamasında bulundu.

Son olarak Max Kruse ve Luiz Gustavo ile ilgili konuşan Hamzaoğlu ‘’Luiz Gustavo gerçekten ligimizin üstünde bir oyuncu. 6 numara oynuyor, 8 numara oynuyor dün topu kazanıp gol atıyor attığı gol de tam bir 10 numara golü… Max Kruse ise daha disiplinli olup kendini tamamen futbola vermeli. Yemesine içmesine dikkat etmesi gerekiyor. Çünkü Fenerbahçe taraftarı ondan çok şey bekliyor..’’ açıklamasında bulundu.