Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı için geri sayım başladı. İlk olarak 10-17 Aralık tarihlerinde seçimin yapılacağı açıklanmıştı. Siyah beyazlı taraftarlar seçim tarihinin daha erkene alınması için yoğun tepki gösterdi. Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi tarafından seçim tarihi öne çekildi. 26 Kasım-3 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan seçim için başkanlık adayları belirlendi. Mevcut Başkan Ahmet Nur Çebi aday olmayacağını belirtti. Başkan adaylığı için Hasan Arat ve Serdar Adalı resmi başvuru yaptı. Adaylığını açıklayan Serdar Adalı ise seçim vaatleri ile dikkatleri üzerine çekti.

1769029

Serdar Adalı: ‘’Beşiktaş, Halkın Takımıdır’’

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkan adayı Serdar Adalı seçim vaatleriyle ilgili detaylı açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’ın Guti ile Quaresma transferini gerçekleştirdiğinde rakiplerine karşı üstünlük kurduğuna dikkat çeken başkan adayı Serdar Adalı, ‘’O dönem sokaklarda kadınlar, gençler ve çocuklar Beşiktaş forması giyiyorlardı. Beşiktaş, halkın takımıdır. Sokaklarda öne çıkan takım Beşiktaş olmalıdır’’ diye konuştu.

serdal_adalidan_transfer_mujdesi_1538900928_9855

Talisca Transfer Açıklaması Heyecan Yarattı

Siyah beyazlı taraftarların yaz transfer döneminde en çok istediği oyuncunun Talisca olduğunu hatırlatan başkan adayı Serdar Adalı, ‘’Talisca transferi yapılsaydı her şeyin farklı olacağını düşünüyorum. Taraftarın ve tribünlerin sesine kulak verilmesi gerekmektedir. Şimdi arkadaşlarıma talimat verdim. Suudi Arabistan ligi ne zaman sona erecek, Talisca’nın son durumu nedir gibi konularla ilgili araştırma yapıyorlar. Cristiano Ronaldo’nun Talisca transferinde etkisi olabilir. Beşiktaş Başkanı olursam Talisca’yı geri alabiliriz. Talisca transferi olmazsa da daha iyisini getirmeye çalışırız. Ocak transfer döneminde üst düzeydeki 2 yıldız futbolcuyu oyuncu kadrosuna katacağım. Planlarımı buna göre yaptım’’ ifadelerini kullandı.