Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta Galatasaray derbisi öncesinde gözler Siyah Beyazlı teknik direktör Sergen Yalçın'da. Genç teknik adam, Beşiktaş'a geldikten sonra hücum futbolunu ön plana çıkartırken, Sarı Kırmızılı takımla oynanacak derbide de aynı futbolun sahaya yansıtılmasını istediğini ifade etti.

Rakibin kim olduğunun kendileri açısından önemli olduğunu futbolcularına belirten başarılı teknik adam Yalçın şu ifadeleri kullandı; "Bizim oyun anlayışımız hücum üzerinedir. Formda bir rakiple oynayacağız ama bunun önemi yok. Rakip kim olursa olsun bizim futbolumuz belli. Kafanız rahat olsun. Bu maçı kaybedersek dünyanın sonu değil ama kazanırsak çok şey kazanırız ve psikolojik anlamda da önümüzdeki maçlarda üstün oluruz" 

Siyah Beyazlı çalıştırıcı, Galatasaray karşılaşması öncesinde Kevin N'Koudou'yla da özel bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.. Marcao-Donk ikilisinin arkasına atılacak toplarda N'Koudou'nun süratini kullanmasını istediğini oyuncuya ileten Yalçın, bu noktada Burak Yılmaz ve Boateng'le de pozisyon üretmek istiyor. Ljajic'i bu mücadelede yedek kulübesine çekmeyi planlayan Yalçın, Adem Ljajic'i maçın gidişatına göre hamle oyuncusu olarak kullanacağı belirtildi.

Kaynak: Mynet Spor