Beşiktaş'ta kazandığı başarıların ardından ikinci sezonunda beklenen sonuçları alamayan Sergen Yalçın, siyah beyazlı kulüpten ayrılmıştı. Yalçın'ın bundan sonraki adresi merak konusuydu. Sezonun geri kalanında takım çalıştırmayan teknik adam eski mesleğine geri döndü. Ancak bu karar hem şaşırttı hem de kendisini sevenler tarafından eleştirildi.

Aykut Kocaman'dan yorumculuk iddialarına yalanlama Aykut Kocaman'dan yorumculuk iddialarına yalanlama

Ahmet Nur Çebi'nin Abdullah Avcı ile yolları ayırdıktan sonra Beşiktaş Teknik Direktörü olarak koltuğa oturttuğu Sergen Yalçın, kısa sürede elde ettiği başarılarla taraftarın gönlünde taht kurmuştu. Şampiyonlar Ligi'ne katılan ekibiyle sıfır çeken ve ligde de yokları oynayan Yalçın için ayrılık kaçınılmaz son haline gelmişti. 9 Aralık 2021 tarihinde efsane haline geldiği siyah beyazlılardan bu kez teknik direktör olarak ayrılan genç çalıştırıcı için bundan sonraki adresi sabırsızlıkla bekleniyordu. Dinlenmeyi tercih etti ve kendisine Suudi Arabistan ekibi Al-Nasr talip oldu. Bu teklifi reddetti ve yeni bir maceraya yelken açtı.


KARARI ELEŞTİRİ ALDI

Sergen Yalçın'ın sosyal medya platformu YouTube'da yayın yapan Kafa TV'de yorumculuk yapacağı açıklandı. Bu olayın ardından Beşiktaş taraftarı büyük şaşkınlık yaşadı. Herkesin teknik direktörlüğe devam etmesini beklediği Sergen Yalçın, sosyal medyadan da eleştirildi. (Akşam)