Süper Lig’de şampiyonluk hasretine son vermek isteyen Fenerbahçe transfer çalışmalarında vites yükseltti. Fenerbahçe’yi şampiyon yaparak Başkanlık koltuğuna veda etmeyi planlayan Ali Koç’un sezon öncesi gemileri yaktığı öğrenildi. Başkan Ali Koç transfer politikasında tamamen değişikliğe gidecek. Fenerbahçe’nin transfer çalışmalarındaki ilk hedefi ise teknik direktör olacak.

Adsız tasarım (31)

Jorge Jesus Gerçeği Açıkladı

Geçtiğimiz sezon büyük umutlarla Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü görevine getirilen Jorge Jesus ile yollar ayrıldı.  Portekizli teknik adam Ziraat Türkiye Kupası final mücadelesinin ardından Fenerbahçe’den ayrıldığını açıkladı. Jorge Jesus’un yerine kimin geleceği ise tartışma konusu oldu. Tecrübeli hoca, Fenerbahçe’den ayrılma kararının iki hafta önce Başkan Ali Koç’a bildirdiğini açıkladı. Öte yandan spor medyasında yer alan Jorge Jesus ile sözleşme uzatılacak yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı da ortaya çıktı. Sarı lacivertli taraftarlar ise Başkan Ali Koç ve yönetiminin bir an önce yeni teknik direktörü göreve getirmesini bekliyor.

Adsız tasarım (29)

Başkan Ali Koç Hangi Hocayla Görüştü?

Spor medyasındaki son haberlere göre Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörünün Abdullah Avcı ya da Sergen Yalçın olabileceği ileri sürüldü. Birbirinden farklı haberlerin gündeme geldiği süreçte sarı lacivertli taraftarların tepkisi dikkat çekti. Son alınan bilgilere göre Başkan Ali Koç ve yönetiminin henüz teknik direktör adayları ile görüşmediği öğrenildi. Ziraat Türkiye Kupası final maçını bekleyen sarı lacivertli yönetim; teknik direktör arayışına hızlı bir şekilde başlayacak. Fenerbahçe’de Jorge Jesus’un Samandıra’dan ayrılması ile birlikte yeni teknik direktörün göreve başlaması bekleniyor. Başkan Ali Koç’un geçtiğimiz yıllardan farklı olarak yeni hocanın belirlenmesinde hızlı davranacağı düşünülüyor.

sergen-yalcin-1581666

''Sergen Yalçın Cephesinden Haber Var''

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü kim olacak sorusunun yanıtı spor medyasını ikiye böldü. Bazı spor yorumcuları tarafından ‘’Sergen Yalçın cephesi yüzde 70 oranında anlaşma sağlandı’’ iddiaları gündeme getirildi. Lakin, bu haberlerin gerçek olmadığı; Başkan Ali Koç ve Sergen Yalçın arasında henüz bir görüşme yapılmadığı öğrenildi. Beşiktaş’ın son şampiyonluğunun mimarı Sergen Yalçın ise yeni sezonda Süper Lig’e geri dönmek istiyor. Tecrübeli hocanın durumu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.