İspanya La Liga devi Real Madrid'in kaptanı Sergio Ramos, kazandıkları 34. şampiyonluğun ardından teknik direktör Zinedine Zidane hakkında övgü dolu ifadeler kullandı.

Eden Hazard açıklaması! Eden Hazard açıklaması!

Kaptan Sergio Ramos, Real Madrid'in La Liga şampiyonluğunun ardından Cezayir asıllı Fransız teknik direktör Zinedine Zidane'dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

İspanyol devi, konuk ettiği Villarreal'i 2-1 mağlup ederek bitime bir hafta kala 34. La Liga şampiyonluğuna ulaştı.

Mücadelenin ardından La Liga TV'ye açıklamalarda bulunan kaptan Ramos, şampiyonluğu hak ettiklerini dile getirirken, Zidane'ın uzun yıllar takımda kalması gerektiğini şu sözlerle belirtti;

"Zidane'ın dokunduğu her şey altına dönüşüyor. Ona ve yaptıklarına inanıyoruz. O eşsiz biri. Umarım burada çok uzun yıllar kalır."

"Bu kupa, çok çalışmamızın bir getirisi. Ne derlerse desinler, bizim başardığımız işin büyük bir değeri var. Doğru şeyi yaptığınızda ödüllendirilirsiniz. Benim 5. şampiyonluğum oldu ve çok mutluyum."

Kariyerini Madrid'de bitirmek istediğini de vurgulayan 34 yaşındaki İspanyol futbolcu Ramos, "Başkan ne isterse bana uygundur. Kariyerimi burada bitirmek istiyorum. Başkan ya da benim için bir sorun olacağını sanmıyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: Goal.com