Galatasaray'da son dakika transfer! Galatasaray gece yarısı transferde bombayı patlattı. Gazeteci Serhan Türk son dakika olarak yaptığı açıklama sonrası Galatasaray taraftarı sevince boğuldu.

Serhan Türk son dakika açıkladı!

Bir spor programına katılan Serhan Türk "Galatasaray'da 2 transfer bitti. Açıklanmaları an meselesi. İngiltere Ligi'nden bir orta saha transferi yapıldı haberleri geliyor." açıklaması gecenin en çok okunan haberi oldu.

Galatasaray transfer sezonu başlıyor!

Temmuz başı olmadan transfer dönemi başlar başlamaz transferi tamamlayacağı açıklanan Galatasaray yönetimi tam dediği gibi transferleri bitiriyor. Serhan Türk'ün gece yarısı açıkladığı transferler Galatasaray taraftarına morel oldu!

Galatasaray hangi transferleri bitirdi? İngiltere orta saha kim?

Galatasaray'ın en çok transfer etmek istediği isim Parades olsa da Galatasaray transferde kimsenin bilmediği bir İngiltereli yıldız isim getireceği öğrenildi. İngiltere Premier Lig'de top oynayan bir yıldız oyuncu Galatasaray'a imza atacağı öğrenildi. Tüm Türkiye o ingiliz yıldız kim, İngiltere de top oynayan hangi ismi renklerine kattı Galatasaray merak ediyor.

2. transfer kim?

Serhan Türk'ün 2 transfer bitti açıklaması sonrası 2. transferin kim olduğu da araştırılıyor. Galatasaray yönetiminin transferi bitirmeye en yakın olduğu isim Parades olduğu biliniyor. Ancak Torreira menajerine başta başkan Dursun Özbek olmaz üzere tüm Galatasaray yönetimi yol ayrımına geldiği gece yarısı gelen bilgiler arasında.

Ancak Torreira'nın an itibariyle Türkiye geldiği de başka bir konu olarak lanse ediliyor. Menajere kızılması Torreira aradaki pürüz doğmasını engellemeye yetecek gibi görünüyor.