Boca Juniors'ta Ağlatan Veda

Nahitan Nández, Boca Juniors ile son maçını oynadı. Karşılaşma sonucunda gözyaşlarını tutamayan Nández, Cagliari'ye transfer olmaya hazırlanıyor.

Boca Juniors'ta Ağlatan Veda

Boca Juniors forması ile Atletico Paranaense'ye karşı oynanan maçta, Nahitan Nández'in asla unutamayacağı bir maç oldu. Cagliari'ye transfer olma sürecinde, Uruguaylı orta saha, Copa Libertadores'un ikinci turunda Boca'daki son maçını yaptı.

Tüm Boca taraftarlarının önünde ve standlarda bulunan Daniele De Rossi'nin özenli gözleriyle Nández Bombonera'yı selamladı. 75. dakikada oyuncu değişikliği sırasında tüm taraftarlar tarafından kucaklanan futbolcu, 2-0 sona eren maç sonrasında ise sahada kaldı ve ona başarılar dileyen taraftarlarının önünde göz yaşlarını tutamadı. Onun için şimdi, yaşam ve kariyer alanında yeni bir bölüm. Cagliari onu bekliyor.

Nández kimdir?
Nahitan Nández, Serie A'ya adapte olmaya hazır gerçek bir orta saha oyuncusudur ve mental anlamda baya güçlüdür. Orta sahanın ortasında oynamayı tercih eder fakat aynı zamanda sağ kanat oyuncusu olarakta oynar. 28 Aralık 1995'te (23) Punta del Este'de dünyaya gelen Arjantinli, Galatasaray'la da anılmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER