banner197

Cengiz Ünder'den Kötü Haber !

Roma'nın bugünkü antrenmanında sakatlanan Cengiz Ünder, Bologna mücadelesinin kadrosundan çıkarıldı. Milli futbolcunun Barcelona maçında oynayıp oynamayacağı ise tedavinin sonucuna göre şekillenecek.

Cengiz Ünder'den Kötü Haber !
Roma’nın en formda oyuncularından olan Cengiz Ünder, bugünkü antrenmanda sakatlandı. Bologna mücadelesi öncesindeki son idman olan bugünkü çalışmada yaşandığı öğrenilen talihsizliğin, milli futbolcunun sol uyluğundaki bir kas sakatlığı olduğu tespit edildi.
 
Roma'nın yarın Bologna ile yapacağı mücadelenin 22 kişilik kadrosu açıklandı. Cengiz Ünder yaşadığı sakatlığın ardından kadrodan çıkarıldı ve listeye dahil edilmedi. Milli arayı da iyi geçiren ve Türkiye formasıyla Karadağ maçında gol de kaydeden Cengiz’in durumu İtalyan ekibinde endişe yarattı.


Bu endişenin lig maçında kendisinden yararlanılamayacak olmasından çok, Şampiyonlar Ligi’nde yaklaşan dev eşleşmeyle ilgili olduğu bildirildi. 4 Nisan’da Barcelona’ya konuk olacak Roma’da, Cengiz Ünder'in bu maça yetiştirilmesi için çalışmalara başlandığı, No Camp’taki maç öncesi futbolcunun durumunun gün be gün inceleneceği belirtildi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER