Servet Çetin, Sivasspor'un yeni teknik direktörü oldu. Sivasspor'dan resmi açıklama geldi!

Son Dakika Sivasspor'da Servet Çetin dönemi. Geçtiğimiz sezon Rıza Çalımbay'ın yardımcılığını yapan Servet Çetin, Demir Grup Sivasspor'un yeni teknik direktörü oldu.

Sivasspor'dan resmi açıklama!

"Demir Grup Sivassporumuz'da hem futbolcu hem de yardımcı antrenör olarak görev yapmış eski milli futbolcumuz Servet Çetin, yeni dönemde teknik direktör olarak kulübümüze hizmet verecek..." açıklaması yapıldı.

Sivasspor’da Servet Çetin Dönemi Başladı Sivasspor’da Servet Çetin Dönemi Başladı

Sivasspor resmen duyurdu!

"Servet Çetin, A Takımımızın Teknik Direktörü Oldu Demir Grup Sivasspor’umuzda hem futbolcu hem de yardımcı antrenör olarak görev yapmış eski milli futbolcumuz Servet Çetin, yeni dönemde teknik direktör olarak kulübümüze hizmet verecek. 4 sezon kulübümüze en iyi şekilde hizmet veren Servet Çetin’in, hem Sivas’ı hem de mevcut oyuncu grubumuzu en iyi tanıyan isimlerden biri olarak, bu görevi layığıyla yerine getireceğine şüphemiz yoktur. 2017 yılından itibaren farklı takımlarda antrenör olarak görev yapmış hocamızın, artık bilgi birikimini teknik direktör olarak aktarmasının hem Sivas, hem de Türk futbolu için bir kazanç olacağını düşünmekteyiz. Servet Çetin hocamıza ve teknik ekibine güvenimiz tam olup, birlikte yürüyeceğimiz bu yolda başarılar dileriz. Medya Bilgilendirme: Yeni teknik direktörümüz Servet Çetin için 3 Temmuz Pazartesi günü saat 11.00’de Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda imza töreni düzenlenecek." açıklaması yapıldı.

Servet Çetin'e Sporundibi ailesi olarak Sivasspor'da başarılar dileriz!