Ünlü çift Shakira ile Gerard Pique'nin ayrılmasının ardından ortaya çıkan detaylar her şeyi anlatıyor.

Gerard Pique'nin eski sevgilisi Shakira'yı aldattığı iddiası, Shakira'nın buzdolabında olan bir reçel sayesinde ortaya çıktı.

Çünkü, reçel yemeyi sevmeyen Pique'nin evde olduğu sırada buzdolabında yenmiş reçel bulan ünlü şarkıcı Shakira'nın bu durumdan şüphelendiği ifade ediliyor.

45 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı ve 35 yaşındaki Barcelona'nın ikon futbolcusu, iki oğlunun olduğu 11 yıllık bir ilişkinin ardından geçen yaz ayrıldılar ve bu ilişki dostane bir şekilde sona ermedi.

Shakira'nın yeni albümü Te Felicito için yapılan klipte buzdolabının açılmasıyla, ünlü çiftin ayrılma biçimleri hakkında şimdi daha fazla ayrıntı veriliyor.

Shakira'nın seyahatten eve döndükten sonra buzdolabında boş bir reçel kavanozu bulmasının ardından ShowNews Today, ne Pique'nin ne de çocuklarının reçel yemediğini söylüyor.

Bir araya getirilen bu ayrıntılar, Pique'nin yeni sevgilisi Clara Chia'nın ünlü çiftin ayrılmasından önce aile evlerine girdiğinin adete kanıtı olarak sayılıyor.

Gökhan Zan: Antakya'nın sesi olun Gökhan Zan: Antakya'nın sesi olun

23 yaşındaki Clara ile ilişkisi olan eski stoperin, Shakira'yı aldattığına dair ihtimaller de fazlasıyla güçleniyor.

Marca'da yer alan haberlere göre; Milyonlarca kez dinlenen ve kendisine büyük miktarda para kazandıran parçada Shakira şunları söylüyor:

"Ben iki 22'ye değerim. Bir Ferrari'yi Twingo ile takas ettin. Spor salonlarından ziyade biraz da beynini çalıştır."

Pique o zamandan beri bir podcast'te Casio saatini herkese göstererek bu konuda bir cevap verdi ve hatta Twingo sürerken görüldü.

Bir Kings League etkinliğinde yer alan Pique, "Casio ile bir anlaşmamız var" ifadelerini kullandı.

Ve açıklamasına şu cümleleri ekledi;

"Ciddiyim... Casio ile Kings [Lig] için bir anlaşmaya vardık. Evet, çünkü bu saat bir ömür boyu kullanılacak bir şey!"

Kaynak: Goal.com