Transferleriyle göz dolduran ve rakiplerini kıskandıran Galatasaray'da gündeme gelen isimlerden biri de Bernard oldu. Sambacı hakkında kulübü Sharjah'tan açıklama geldi ve sambacıyla gerçekleştirilen temas doğrulandı.

Son olarak Lucas Torreira ve Dries Mertens'i kadrosuna katan Galatasaray'da transfer hareketliliği devam ediyor. Sarı kırmızılılar gündemine aldığı birçok oyuncuyla temaslarını sürdürürken bir iddia da Bernard için gelmişti. Daha önce pek çok kez Süper Lig takımlarıyla anılan Brezilyalı hakkında Sharjah Başkanı konuştu.

Leo Dubois'ten şampiyonluk sözleri! Leo Dubois'ten şampiyonluk sözleri!


"Pazarlığa müsade ettik"

Sharjah Başkanı Abd Allah Mohamed Al Ejlah transfer sürecine dair değerlendirmede bulundu. DAMGA'dan Burak Zihni'ye özel açıklama yapan Al Eljah, temasları doğrularken resmi bir teklif yapılmadığını dile getirdi. Oyuncularının çok değerli olduğunu ve teklif gelmesini normal karşıladıklarını belirten Al Ejlah; "Avrupa her oyuncu için önemli bir seçenek. Orası futbolun odak noktası. Ancak Bernard ile iyi bir ilişkimiz var. Kendisini takımda tutma konusu her zaman gündemimizde. Galatasaray'ın ilgisi doğru. Onlara oyuncuyla pazarlık için müsade ettik ancak bize herhangi bir resmi teklif henüz ulaşmadı. Şu ana kadar kimseyle anlaşmadık" dedi.