Teknik direktör Rıza Çalımvay'ın raporu doğrultusunda yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Demir Grup Sivasspor, 26 yaşındaki golcü Karol Angieksi ile 3 yıllığına sözleşme imzalandığını duyurdu.
Karol Angielski kimdir?
20 Mart 1996’da Polonya’da Kielce şehrinde dünyaya gelen Karol Angielski, futbola Korona alt yapısında başladı. Ardından ülkesinde; Slask Wroclaw, Piast Gliwice, Zawisza, Olimpia Grudziadz, Wisla Plock formalarını giyen golcü futbolcu 2020 yılından beri de Radomiak forması giydi ve geçtiğimiz sezon 35 maçta 18 gol kaydetti.
Kariyerinde 103 maça çıkan sporcumuz 53 kez gol sevinci yaşadı ve 13 kez de asist yaptı.