3. lig 2. grubun 30. hafta karşılaşmasında Bayrampaşa sahasında Karaman FK'ya 1-0 mağlup oldu.

Fakat maça hakem etkisini gösterdi. Bayrampaşa'nın ikinci yarıdan bulduğu gol hakem tarafından flaş bir şekilde iptal edildi.

Bu durum Bayrampaşa takımı tarafından tepki ile karşılandı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde;

Kamuoyunun dikkatine ; 

Yazıklar olsun ! 

Bugün sahamızda KARAMAN FK İLE oynanan maçın 2. Yarısında bulduğumuz golün iptali Türk futboluna sürülmüş kara bir lekedir . 

Bu maçın hem şampiyonluk hem de  alt sıraların kaderini belirleme noktasında ayrı bir önemi varken bizden susmamız beklenemez .

Maçın hakemi Onur Bingöl ve ekibinin yaptığı büyük hata , kamu nezdinde karşılığı olan , daha önce ve hala güncel şekilde hakemlik yapmış isimler tarafından da aynı şekilde kınanmıştır . 

Bu denli köklü bir camianın ve temsil ettiği milyonlarca Bayrampaşalının kaderi , mücadelesi , iş bilmezliğin kurbanı olamaz ! 

Son 5 maçtır verilemeyen penaltılar , iptal edilen goller gibi skorlarımıza doğrudan etki eden hakem hataları ile mücadele ediyoruz ! Biz mücadele etmekten asla vazgeçmeyeceğiz ve bu hataların son bulması için elimizden geleni yapacağız ! 

Ve Bayrampaşaspora gönül vermiş herkes şunu iyi bilsin ki biz kenetlendiğimizde bize karşı durabilecek hiçbir güç yoktur . 

Bayrampaşa SK Yönetimi