Son Dakika Fenerbahçe'de istifa sesleri. Süper Lig'de 2 Nisan pazar akşamı oynanan Fenerbahçe Beşiktaş maçı sonrası Fenerbahçe 4-2 gibi bir skorla 10 kişi Beşiktaş'a yenildi. Karşılaşmada 1-0 öndeyken kırmızı kart gören Beşiktaş ve penaltı atışını kaçıran Valencia sonrası Beşiktaş 4 gol birden buldu. Karşılaşmada son sözü İrfan can Kahveci söyledi ve maç 4-2 bitti! ancak 4 gol sonrası Fenerbahçe tribünleri Ali Koç'u istifaya davet etti!

Ali Koç istifa ediyor!

Son dakika gelen bilgilere göre Fenerbahçe başkanı Ali Koç doğum günü olan 2 nisan tarihinde istifa etmeye hazırlanıyor. Daha iyi bir yönetimle tekrar aday olup olmayacağı karar aşamasında olan Ali Koç istifaya hazırlandığı öğrenildi.

Ali Koç istifa etti mi?

Fenerbahçe Beşiktaş derbisi sonrası henüz ali Koç istifa etmedi. ancak Ali Koç'un açıklama yaptığı anlarda taraftara ses vereceği ve istifa edeceği düşünülüyor.

Teknik direktör de riskte!

Hiç bir derbiyi kazanamayan Jorge Jesus'ta Fenerbahçe Beşiktaş derbisi sonrası kapıya konulabilir. Dünya kupası sonrası aklı sürekli olarak Brezilya milli takımına giden Jorge Jesus'un da fenerbahçeyi kafada bitirdiği öğrenildi.

Ali Koç istifası sonrası başkan kim olacak?

Olası bir Ali Koç istifası sonrası gözler yeniden Aziz Yıldırım'a çevrilecek. Siyasete girmeyeceği yalanlayan Aziz Yıldırım, Ali Koç sonrası Saadettin Saran yada Aziz Yıldırım başkanlık için yarışacağı öğrenildi. 

Ali Koç istifası resmi olarak gelir gelmez sporundibi sitesinde yer alacak.